Damon Salvatore

15. února 2013 v 17:45 | K. |  Ian Somerhalder
Herec: Ian Somerhalder
Narození: 1845 Mystic Falls
Úmrtí: přibližně 1864 ve věku 19 let, Mystic Falls, důvod: zastřelen

Knížní předloha

zdroj: http://www.postavy.cz/damon-salvatore/

Starší bratr Stefana Salvatora, který žil se svojí rodinou ve Florencii 14-15 stol. Z obou bratrů se stali nepřátelé na život a na smrt, kvůli dívce, která je proměnila v upíry a následně se zabila, protože oba milovala, ale nemohla si mezi nimi vybrat. Damon se odtrhl od svého bratra, se zlobou a touhou zabíjet. Později ho cizí síla přilákala do Mystic Falls, kde se usadil i Stefan. Stefan se následně zamiluje do dívky Eleny, která jako by z oka vypadla, jeho bývalé lásce. Damon, silnější než Stefan, protože neodmítá normální upíří stravu - lidskou krev, se snaží také dostat Elenu, ale za jiných okolností než Stefan.

Pozor: Následující část textu může obsahovat vyzrazení děje a osudu postavy!

Elena zemře. Damon se Stefanem se vrátí do Florencie. Bonnie (nejlepší kamarádka Eleny), chce aby se Stefan vrátil do Mystic Falls, město ohrožuje cizí síla. Stefan s Damonem už vědí o koho jde. O jednoho z "Prvních". Jedná se o upíra, který chodil po tomto světě už dřív než byly postaveny pyramidy, bojoval v Trójských válkách. Bratrům je jasné, že mají malé šance.

Nejstarší/První upír jménem Klaus je zabit, díky Eleně a armádě nemrtvých. Elena se vrátí ze záhrobí zpět do světa lidí a žije dál ze Stefanem. Dobře si, ale dobře uvědomuje, že nebýt Stefanova, krásného bratra Damona, nejsou se Stefanem spolu a Stefan by nežil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama